More
  DomůZprávy a názoryTiskové zprávySenátorský klub ODS a TOP 09: Senátoři projednají novelu energetického zákona, cílem...

  Senátorský klub ODS a TOP 09: Senátoři projednají novelu energetického zákona, cílem je maximální ochrana podnikatelů

  -

  ​​​​​​​V Senátu začala 5. schůze v novém volebním období. Na programu je novela energetického zákona nebo návrhy zákona o Vojenské policii nebo usnesení Senátu k problematice České pošty a jejího financování v roce 2023. V úvodu jednání ke zprávě o výsledcích Evropské rady nebo předsednictví ČR Radě EU vystoupil premiér Petr Fiala.

  Předseda senátorského klubu ODS a TOP 09 Zdeněk Nytra žádné delší diskuse v rozpravě dnešní schůze neočekává, výjimkou ale může být novela energetického zákona: „Diskusi i nadále očekávám nad novelou energetického zákona, ke které jsme zároveň připravovali několik pozměňujících návrhů. Projednávání v hospodářském výboru bylo poměrně bouřlivé. Ještě po dnešních důkladných diskusích jsme přistoupili k tomu, že návrh podpoříme ve znění, jež přišlo z Poslanecké sněmovny. Doplníme jej v zájmu ochrany podnikatelů,“ řekl na tiskovém briefingu Zdeněk Nytra, předseda společného senátorského klubu ODS a TOP 09.

  Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

  ODS
  ODShttps://www.ods.cz
  Občanská demokratická strana (ODS) je česká liberálně konzervativní pravicová strana založená v roce 1991.

  Relevantní články

  Sledujte nás na sociálních sítích

  39,183FanoušciTo se mi líbí
  73SledujícíNásledovat
  333SledujícíNásledovat
  1,140OdběrateléOdebírat

  Poslední příspěvky