Čtvrtek, 1 prosince, 2022
More
  DomůZprávy a názoryTiskové zprávyJan Zahradil byl znovuzvolen místopředsedou prestižního sdružení Mezinárodní demokratické unie

  Jan Zahradil byl znovuzvolen místopředsedou prestižního sdružení Mezinárodní demokratické unie

  -

  Europoslanec Jan Zahradil byl ve středu 29. června na další tři roky znovuzvolen jedním z místopředsedů Mezinárodní demokratické unie (International Democrat Union.) V globální alianci politických sil bude i nadále hrdě reprezentovat nejen občanské demokraty, ale i evropskou rodinu ECR.

  Příležitost pokračování role místopředsedy IDU i nadále zavazuje k nejlepší reprezentaci naší značky. Těším se na spolupráci s dobrými známými – americkými Republikány, britskými Konzervativci nebo německou CDU/CSU,“ řekl Jan Zahradil, poslanec Evropského parlamentu.

  Mezinárodní demokratická unie je sdružením středových a pravicových politických stran z více než 60 zemí světa – Evropy, Asie, Afriky, Ameriky. Byla založena v roce 1983 osobnostmi Margaret Thatcherové, Georgem Bushem starším, Jacquesem Chiracem a Helmutem Kohlem. V současné době předsedou IDU zůstává kanadský expremiér Stephen Harper. Více informací na www.idu.org.

  Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

  ODS
  ODShttps://www.ods.cz
  Občanská demokratická strana (ODS) je česká liberálně konzervativní pravicová strana založená v roce 1991.

  Relevantní články

  Sledujte nás na sociálních sítích

  39,616FanoušciTo se mi líbí
  73SledujícíNásledovat
  249SledujícíNásledovat
  1,120OdběrateléOdebírat

  Poslední příspěvky