More
  DomůZprávy a názoryTiskové zprávyObčané zůstávají pro vládu Petra Fialy největší prioritou

  Občané zůstávají pro vládu Petra Fialy největší prioritou

  -

  V pořadu „Čau lidi“ expremiér Andrej Babiš opět kritizuje vládu Petra Fialy, a to i přes to, že se jednání Sněmovny v posledních týdnech příliš neúčastní. Dokonce není ani členem jediného výboru či podvýboru. Podle Babiše stát pomáhá na úkor českých občanů spíše ukrajinským uprchlíkům a sněmovní většinu označil za novou totalitu.

  „Populistické hnutí ANO s Andrejem Babišem se stále chlubí svým údajně skvělým hospodařením. Jen opomenuli, že nám předali stát s dluhem téměř dva a půl bilionu korun, který právě za jejich vlády výrazně prohlubovali,“ uvedl místopředseda poslaneckého klubu ODS a místopředseda hospodářského výboru Jan Bauer.

  Ačkoliv je Česká republika v těžké ekonomické kondici, lidé v ČR zůstávají pro vládu Petra Fialy i nadále největší prioritou. „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně, vždy se jedná o cíleně směřované prostředky, které konkrétním skupinám pomohou,“ dodal Bauer.

  Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

  ODS
  ODShttps://www.ods.cz
  Občanská demokratická strana (ODS) je česká liberálně konzervativní pravicová strana založená v roce 1991.

  Relevantní články

  Sledujte nás na sociálních sítích

  39,183FanoušciTo se mi líbí
  73SledujícíNásledovat
  333SledujícíNásledovat
  1,140OdběrateléOdebírat

  Poslední příspěvky