DomůZprávy a názoryTiskové zprávyKDU-ČSL Česká Lípa: Spolu se zasadíme o hezčí Lípu

KDU-ČSL Česká Lípa: Spolu se zasadíme o hezčí Lípu

-

Lípu, jako symbol spolupráce zasadili dnes lídři tří stran v Městském parku v České Lípě.


Koalice SPOLU ( ODS+TOP 09 + KDU-ČSL ) představila své lídry při podpisu Koaliční smlouvy o spolupráci v komunálních volbách v České Lípě.


Lídrem Koalice bude Pavel Jihlavec ( ODS), lídrem za TOP 09 bude Miloslav Václav a za KDU-ČSL bude žena Jana Kalousová.


,,Vznik koalice SPOLU pro komunální volby v České Lípě si přál hned po úspěchu této naší koalice ve sněmovních volbách na podzim 2021. Věřím, že SPOLU má velkou šanci vyhrát. Naším cílem je pravicová politika, vítězství nám ale nespadne samo do klína, budeme tvrdě pracovat a prosazovat změny k lepšímu pro město Česká Lípa, SPOLU se o to zasadíme,“ shrnuje lídr za ODS Pavel Jihlavec.


Podpisu Koaliční smlouvy se zúčastnili předsedové krajských organizací za ODS D. Ramzer, za TOP 09 M. Chroust a za KDU-ČSL Štěpán Matek.


,,Jsem rád, že se podařilo domluvit v České Lípě tento formát koalice. Je potřeba se spojit a nabídnout občanům silnou alternativu v komunálních volbách, věřím v její úspěch,“ komentoval krajský předseda Štěpán Matek.


Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

KDU-ČSL
KDU-ČSLhttps://www.kdu.cz
KDU-ČSL (do roku 2019 oficiálně Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová), též lidovci, je česká křesťansko-demokratická politická strana.