Čtvrtek, 29 září, 2022
More
  DomůZprávy a názoryTiskové zprávySenátorka Šárka Jelínková (KDU-ČSL): Nelze zaklekávat na 14letého chlapce

  Senátorka Šárka Jelínková (KDU-ČSL): Nelze zaklekávat na 14letého chlapce

  -

  Senátorka Šárka Jelínková (KDU-ČSL) v pořadu 360° ocenila přístup ministra vnitra i policejního prezidenta ke kritizovaným zákrokům policistů v  civilu na shromážděních expremiéra a šéfa opozičního hnutí ANO Andreje Babiše. Podle ní jsou nepřípustné.


  „Oceňuji přístup pana ministra i policejního prezidenta Martina Vondráška, že se tomu věnují a nezametávají to pod koberec. Není možné, aby v dnešní době policie zaklekla na 14letého chlapce,“ uvedla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS Jelínková.

  Reagovala tak na zákrok v Borovanech, při němž neuniformovaní policisté drželi školáka na zemi. Vše se odehrálo na meetingu bývalého premiéra Andreje Babiše, kterému chlapec odnesl reproduktor. „Není možné, aby matka nebyla přizvána na služebnu s dítětem, to je špatně, mělo by to být řešeno,“ dodala lidovecká senátorka s tím, že krok policistů označila za chybu jednotlivce.


  Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

  KDU-ČSL
  KDU-ČSLhttps://www.kdu.cz
  KDU-ČSL (do roku 2019 oficiálně Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová), též lidovci, je česká křesťansko-demokratická politická strana.

  Relevantní články

  Sledujte nás na sociálních sítích

  39,735FanoušciTo se mi líbí
  73SledujícíNásledovat
  232SledujícíNásledovat
  1,120OdběrateléOdebírat

  Poslední příspěvky