Čtvrtek, 1 prosince, 2022
More
  DomůZprávy a názoryTiskové zprávySenátorka Vítková pozvala sbor BaczBand do Valdštejnské zahrady a koncert byl nádherný

  Senátorka Vítková pozvala sbor BaczBand do Valdštejnské zahrady a koncert byl nádherný

  -

  Kulturní léto v Senátu je tradiční akce, kde jednotliví senátoři představují hudební a pěvecká uskupení ze svých volebních obvodů. Ve čtvrtek 21. července patřila Valdštejnská zahrada sboru BaczBand ze Křetína, který pozvala do Senátu Jaromíra Vítková. Sbor BaczBand vede František Bačovský a je to skupina lidí s hudbou v srdci a obrovským nadšením. V zahradě se zastavovaly desítky posluchačů, kteří se se zájmem zaposlouchali do křesťanské hudby podané trošku jiným způsobem.


  „Se sborem BaczBand dlouhodobě spolupracuji. Uspořádali jsme společně řadu koncertů jako například v rámci oslav výročí kardinála Špidlíka nebo charitativní koncert pro obce postižené tornádem. Ve sboru jsou výborní zpěváci a jejich koncerty vždy naplní duši příjemným pocitem. Ladné tóny, nádherné zpěvy a prostředí Valdštejnské zahrady umocnily krásný zážitek,“ sděluje senátorka Jaromíra Vítková.

  Do Senátu i na koncert přijel z Boskovicka a Blanenska celý autobus, který zajistila senátorka Vítková. „Chtěla jsem využít možnost pro lidi z obvodu, kde působím, aby se mohli podívat do Senátu. Koncert byl pro ně pěknou tečkou za celým zájezdem, o který byl velký zájem. Mám radost, že jsem mohla padesátce lidí ukázat, jak to v Senátu funguje, kde zasedáme. Historické prostory stojí za návštěvu a Valdštejnská zahrada je krásná,“ uzavírá Vítková.


  Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

  KDU-ČSL
  KDU-ČSLhttps://www.kdu.cz
  KDU-ČSL (do roku 2019 oficiálně Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová), též lidovci, je česká křesťansko-demokratická politická strana.

  Relevantní články

  Sledujte nás na sociálních sítích

  39,616FanoušciTo se mi líbí
  73SledujícíNásledovat
  249SledujícíNásledovat
  1,120OdběrateléOdebírat

  Poslední příspěvky