DomůZprávy a názoryTiskové zprávySeriál letních výšlapů Poznáváme Česko s lidovci a s Orlem

Seriál letních výšlapů Poznáváme Česko s lidovci a s Orlem

-


Poznávání známých i méně známých pamětihodností naší krásné země, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu a spousta zábavy a potěšení s přáteli, kamarády, rodinami, zkrátka se všemi, které máte rádi a se kterými sdílíte společné hodnoty. To vše můžete zažít, když se zapojíte do seriálu letních turistických výšlapů a vydáte se s námi po vlastech českých.
 

V seriálu, který organizuje KDU-ČSL spolu s Mladými lidovci a sportovní organizací Orel, je aktuálně zařazeno již 13 výletů, které proběhnou od června do září letošního roku. Některé akce mohou být ještě zařazeny dodatečně.

MAPA REPUBLIKY S VYZNAČENÍM MÍST VÝŠLAPŮ
 
Tyto „výšlapy“ jsou určeny nejen pro členy KDU-ČSL, Mladých lidovců a Orla, ale i pro všechny příznivce, rodinné příslušníky, známé a kamarády. Trasy nejsou moc náročné, aby je mohly absolvovat celé rodiny.
Byla tak, jak věříme, zahájena nová lidovecká tradice. Počítáme i s osobním zapojením předních lidoveckých a orelských osobností, včetně celostátních špiček strany.
 
A pro toho, kdo se zúčastní nejvíce výšlapů, mají organizátoři připravenu speciální cena (doklad prosíme fotkami z výšlapů).
 
Pokud máte jakýkoliv nápad, neváhejte nám ho poslat. A především zvěte vaše kamarády, spolupracovníky, rodinné příslušníky, sousedy. A VZHŮRU PO ŽLUTÉ
 
Celorepublikoví koordinátoři:

  • Petr Kopáček, 601 569 863, interko@kdu.cz
  • Václav Rendl, 603 167 828


 HARMONOGRAM výšlapů:
 
 

Přidejte si ParlamentníZprávy.cz ke svým zdrojům na Seznam.cz nebo Google News.

KDU-ČSL
KDU-ČSLhttps://www.kdu.cz
KDU-ČSL (do roku 2019 oficiálně Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová), též lidovci, je česká křesťansko-demokratická politická strana.